Skuteczne preparaty do dezynfekcji dłoni

Kiedyś produkty takie jak płyny do dezynfekcji w większych ilościach używane były głównie w placówkach medycznych czy w gabinetach kosmetycznych. Obecnie środki do dezynfekcji rąk stały się standardem praktycznie wszędzie. Znajdziemy je w sklepach, urzędach, restauracjach i wszelkich innych miejscach, gdzie przewija się sporo ludzi. Wiele osób nosi też takie preparaty przy sobie, aby w razie potrzeby szybko zdezynfekować dłonie. 

Dobry płyn do dezynfekcji

Odpowiednie płyny do dezynfekcji powinny być nie tylko być skuteczne, ale też bezpieczne i wygodne w użyciu. Ważne jest, aby taki preparat nie podrażniał ani nie wysuszał skóry. Wygodnym rozwiązaniem jest żelowa forma. Płyn dezynfekcyjny w żelu nie spływa z rąk, dlatego też jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku ogólnodostępnych dozowników, ustawionych w miejscach publicznych.

W różnego rodzaju gabinetach, których pracownicy podczas wykonywania zabiegów noszą rękawiczki, lepiej sprawdzi się płynny preparat. Do osobistego użytku można korzystać z żeli do dezynfekcji o mniejszej pojemności lub zdecydować się na nawilżane chusteczki. 

Gdzie kupować płyny dezynfekcyjne?

Kupując płyny do dezynfekcji rąk, najlepiej wybrać te od profesjonalnych dostawców, specjalizujących się w sprzedaży tego typu asortymentu. Doświadczona firma dostarcza rozwiązania z zakresu dezynfekcji i ochrony osobistej dla różnych branż. W ofercie można znaleźć specjalistyczne płyny do dezynfekcji, także w postaci żelu czy chusteczek, które znajdą zastosowanie w wielu sytuacjach.