Wybór pompy na budowę

Niezależnie od tego czy budujesz swój własny dom, czy też jesteś przedsiębiorcą, który zajmuje się tym na większą skalę, podczas budowy będziesz potrzebować odpowiedniego sprzętu. Na każdej budowie niezbędne są maszyny do betonu, które nie tylko pozwalają go wymieszać, ale też doprowadzić w odpowiednie miejsce. 

Jaką pompę do betonu wybrać?

Wybór odpowiedniej pompy do betonu zależy w dużej mierze od indywidualnych potrzeb i warunków panujących na konkretnym placu budowy. W przypadku budowy całych osiedli mieszkaniowych czy dużych gmachów użyteczności publicznej najpraktyczniejszym rozwiązaniem mogą być samochodowe pompy do betonu, pozwalające dojechać praktycznie w każde miejsce.

Wyposażone są one w długie wysięgniki, dzięki którym można doprowadzić beton tam, gdzie będzie w danej chwili używany. Na małych budowach, np. domu jednorodzinnego, bardziej poręczne i całkowicie wystarczające okazują się mobilne pompogruszki do betonu.

Gdzie kupić maszyny do betonu?

Rodzinna firma działająca na polskim rynku już od ponad dwudziestu lat. W swojej ofercie mają różnego rodzaju pompy, pompogruszki, mieszalniki do betonu i wiele innych urządzeń związanych z obróbką, transportem i dystrybucją betonu. Prowadzą także serwis maszyn oraz magazyn z częściami zamiennymi. Ich zaletą jest szybka i sprawna obsługa oraz najwyższej jakości sprzęt od sprawdzonych producentów, sprowadzany głównie z Włoch.