Jakich kosmetyków trzeba używać w solarium?

Kosmetyków do opalania powinny używać nie tylko osoby, które lubią naturalną opaleniznę. Osoby, które korzystają z solarium także powinny sięgać po odpowiednie kosmetyki. Kosmetyki do opalania w solarium sprawiają, że skóra szybciej nabiera brązowego odcienia. Jednocześnie kosmetyki przedłużają trwałość opalenizny i pielęgnują ciało.

Jak działają kosmetyki do opalania?

Uzyskanie brązowego koloru w przypadku suchej skóry nie jest łatwe. Dlatego też kosmetyki do opalania w solarium zawierają składniki, które mają działanie nawilżające. Stosując kosmetyki do solarium, można też znacznie skrócić czas opalania.

Ponadto kosmetyki do solarium zapobiegają zaczerwieniu i podrażnieniu skóry. Kosmetyki do solarium to profesjonalne preparaty, które można na ciało aplikować z łatwością. Kosmetyki na solarium poleca się wszystkim osobom, które regularnie lub tylko od czasu do czasu korzystają z solarium. Kosmetyki na solarium przeznaczone są dla różnych rodzajów skóry.

Czy kosmetyki na słońce i do solarium są te same?

Kremy do opalania w solarium różnią się od tych przeznaczonych do opalania w naturalnych warunkach. Kremy do opalania w solarium zawierają składniki, które chronią skórę przed innym rodzajem promieni UV. W ich składzie nie ma filtrów UVA i UVB. Kremów do opalania w solarium nie powinno się stosować na plaży. Mają za zadanie przede wszystkim maksymalne skrócenie czasu opalania. Dobrej jakości kosmetyki można kupić w drogeriach internetowych.