Kupuj tylko w sprawdzonych punktach sprzedażowych

Zakupy medyczne powinny być robione wyłącznie w sprawdzonych punktach sprzedażowych. Takim jest z pewnością hurtownia medycyny estetycznej, gdzie w jednym miejscu można kupić sprzęt, akcesoria i kosmetyki do medycyny estetycznej. Swoją ofertę kierujemy głównie do gabinetów odnowy biologicznej oraz do wszystkich salonów kosmetycznych, gdzie wykonywane są różnego rodzaju zabiegi medycyny estetycznej.

Dzięki temu medycyna estetyczna hurtownia ma stały dostęp do lekarzy i ich zapotrzebowania, a co za tym idzie może również uzupełniać ofertę o nowe produkty.

Złóż zamówienie przez Internet

Jak już wspomnieliśmy hurtownia kosmetyków medycyny estetycznej jest sklepem internetowym, gdzie na podstawie prostego formularza można złożyć kompletne zamówienie na sprzęt, akcesoria i kosmetyki, a całość zamówienia zostanie dostarczona pod wskazany adres.

Warto wybierać miejsca, gdzie nie tylko wszystkie potrzebne produkty znajdują się w ofercie, ale również ceny są konkurencyjne. W ofercie posiadamy profesjonalny sprzęt, z odpowiednimi atestami, i spełniający normy unijne.

Co znajdziecie w hurtowni?

Nie da się w jednym zdaniu wymienić wszystkich dostępnych produktów, jakie sprzedaje hurtownia, do najczęściej wybieranych i zamawianych sprzętów należą wirówki laboratoryjne czy diodowe lasery. Wszystkie sprzęty są najwyższej jakości, a hurtownia estetycznej medycyny daje na nie dwuletnią gwarancję producenta.

W ofercie sklepu znajdują się również preparaty niezbędne przy zabiegach medycyny estetycznej. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą hurtowni oraz do złożenia formularza zamówienia. Jeżeli czegoś w ofercie brakuje, prosimy o kontakt, postaramy się o rozszerzenie asortymentu hurtowni medycyny estetycznej.