Czy firmom opłaca się korzystać z usługi wynajmu długoterminowego aut?

Na rynku dostępnych jest obecnie wiele rozwiązań, które umożliwiają sfinansowanie nowego samochodu. Jedną z nich jest wynajem długoterminowy aut. Jest to oferta przygotowana głównie głównie z myślą o przedsiębiorcach.

Jakie firmy mogą skorzystać z najmu długoterminowego?

Wynajem długoterminowy aut to usługa, która adresowana jest do firm różnej wielkości. Znaczenia nie ma przy tym rodzaj prowadzonej przez nie działalności. Wynajem długoterminowy aut wśród polskich przedsiębiorców cieszy się coraz większą popularnością. Rozwiązanie to ma bowiem bardzo wiele zalet. Wynajem długoterminowy dla firm to usługa w ramach, której przedsiębiorca przez określony w umowie czas korzysta z samochodu płacąc stałe miesięczne raty. Wiele firm, których specjalnością jest wynajem długoterminowy dla firm po zakończeniu umowy gwarantuje, że odkupi auta na abonament.

Dlaczego wynajem jest korzystny dla firm?

Wynajem długoterminowy dla firm jest rozwiązaniem bardzo korzystnym dla firm. Najem długoterminowy daje możliwość wliczenie rat za wynajem w koszt uzyskania przychodu. Opłata, z którą wiąże się najem długoterminowy pokrywa bardzo różne koszty związane z eksploatacją samochodu. Właściciel firmy, który wybierze auta na abonament nie musi martwić się między innymi ubezpieczeniem użytkowanego pojazdu, naprawy i przeglądy gwarancyjne.

Auta na abonament to bardzo korzystny i wygodny sposób finansowania floty firmowych pojazdów. Z usługi mogą skorzystać firmy różnej wielkości. Minimalny czas trwania umowy to 24 miesiące.